| theodorafemme2001 a întrebat:

As vrea si eu sa fac clasei un site. Cine ma ajuta? ce programe/site-uri imi recomandati! Cel mai bun raspuns primeste FUNDA!

Răspuns Câştigător
| SoBerzerk a răspuns:

Bună! happy
Dacă nu ai mai făcut un blog până acum, îţi recomand blogger.com Poţi lucra uşor pe el, iar dacă vrei să te ajut cu ceva, mă poţi contacta. Succes!

| SoBerzerk a răspuns (pentru SoBerzerk):

Mersi frumos pentru fundă! Dacă ai nevoie de ajutor la ceva legat de blog, îmi poţi trimite mesaj. Succes! happy

5 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Iti recomand sa folosesti ForumGratuit, pentru un site bun.

| Brotacelul a răspuns:

Eu iti recomand www.ucoz.ro - aici poti face si site si blog si forum. Nu e complicat si e si gratuit :)

| MilkWithCereals a răspuns:

Eu cu o colega am facut un grup al clasei pe Facebook. Puteti face si voi la fel. happy

| theodorafemme2001 explică (pentru MilkWithCereals):

Am facut deja asta, dar diriga vrea si site straight face.