| anonim_4396 a întrebat:

Heii! ( asta-i mai mult intrebare pentru baieti) Deci. eram curioasa sa vad ce fel de fete le plac baietilor thinking, adica ce le place la fete, ce fel de fete (pitipoance, rockerite. etc. ) si altele... happy [fundita :*]

2 răspunsuri:
| MadnessCaffe a răspuns:

Crede-ma nu iti place o pitipoanca daca nu esti cocalar.

Sincer m-ar interesa o fata rockerita sa imi impartaseasca gusturile.

Am ceva cu roscatele, nu stiu de ce, imi plac mai mult roscatele, dar asta nu inseamna ca daca e bruneta sau blonda nu imi place.

Imi place sa nu fie o plagiatoare, sa aiba propriul stil si sa fie mai rebela si dura laughing si mai sunt multe detalii. neh...

| Antique a răspuns:

Nuci una din categoriile de mai sus(din intrebare) Mie de ex. imi plac fetele care sunt ele (adica sa nu se schimbe pentru un singur baiat apoi se desparte si apoi se schimba dupa altu`) MAI BINE FI TU INSATI!