| AaLexS a întrebat:

Heii`... Avem pe aici fani : Black Veil Brides, Motionless In White, Get Scared, Icon For Hire, Asking Alexandria? Daca da vreau ID-urile voastre pls ca sa am cu cine sa vorbesc despre trupele astea.Eu nu prea am prieteni care sa asculte trupele astea.Prietenele mele asculta porcarii oh go on
Deci fanele trupelor de mai sus, mai ales BVB vreau id-urile voatrewinking
P. S. Si eu sunt tot fata si am 12 ani big grin

Răspuns Câştigător
| RockerChick a răspuns:

Eu sunt fana BVBbatting eyelashes

12 răspunsuri:
| Buuff a răspuns:

Euinteleg ca n-ai cu cine vorbi despre trupele favorite pentru ca in general toti taranii asculta Salam.oh go on straight face Dar chiar nu-si are rostu sa bagi in lista pe oricine, fara sa-i cunosti. Si eu ma pot da fana si sa te bag in lista si sa fac misto. Serios, unii chiar nu ganditi :-s

| AaLexS explică (pentru Buuff):

Pff. Daca nu ai un raspuns pentru intrebarea mea de ce te mai bagi? straight face
Si da unii ( tu ) chiar nu ganditi. straight face
Dar sa fim seriosi pentru ce ne certam? Nu am chef de cearta si nu am chef sa imi cobor mintea la... oh go on

| Buuff a răspuns (pentru AaLexS):

Laaa? te crezi mare destept la 12 anisori ai tai.rolling on the floor))...Mars ma pe disney chanenel.

| AaLexS explică (pentru Buuff):

N-am chef de cearta ok? Nu ma cred desteapta... Dar urasc cand vad cate unu din asta cum esti tu, care se da mare si tare...Pff. Ce tampiti sunt unii oh go on

| Buuff a răspuns (pentru AaLexS):

Crezi ca eu am sarit la cearta. Ti-am zis ca nu e bine sa-ti lasi adrese necunoscutilor. Nu toti userii TPU sunt seriosi. Daca aveam ceva cu tine ma luam asa de tine pentru ca asa mi venea mie. Eu ti-am zis cu frumosuwinking ..nu fii badaran.

| AndreiAlexandru36 a răspuns:

Pai eu ascult sau am ascultat B. V. B, motionless in white, si Asking Alexandria care sunt excelenti. In rest nu cunosc trupele. Ti-as lasa idul meu dar tu ai precizat k vrei doar iduri de fete asa ca keep calm and rock on!

| AaLexS explică (pentru AndreiAlexandru36):

Nu neaparat doar fete vreau si de la baieti, e ok daca ascultam acelasi gen de muzicawinking

| AndreiAlexandru36 a răspuns (pentru AaLexS):

Bine atunci. soundofthesun. 2011@yahoo.com

| Timmy97 a răspuns:

Eu ascult Bvbbig grin timeeagaita@yahoo.com

| ComeAsYouAre a răspuns:

Vivi_290698@yahoo.com

| svartirhimnar a răspuns:

Eu eu eu eu eu eu eu eu eu. rolling on the floor Sunt si din Bacau. b-).

| Eudaimonia a răspuns:

Eu sunt fana BVB...big grin