| acerasus09 a întrebat:

Heii, buna. Sunt fata, am 15 si si cam 1.82m inaltime si vreo 70kg. Ar trebui sa ma simt complexata de inaltimea mea? In liceu lumea ma confunda cu o fata de clasa a 12-a care seamana perfect cu mine, aceeasi inaltime, un aspect fizic aproape identic. Ideea este ca in liceu domina baietii cu inaltime pana in 1.80m ceea ce nu este chiar favorabil pentru mine. Prefer un "stalp" de 1.90m decat un piticot de 1.70m, chiar daca se considera ca "intr-o relatie, inaltimea si greutatea devin niste numere puerile". NU! Ideea e ca pana la varsta actuala nu am avut niciun iubit, pentru ca n-am stiut cum ar trebui sa obtin unul. Adevarul este ca sunt atrasa din punct de vedere fizic fata de cativa, insa nu stiu cum sa intru in vorba cu ei, ei fiind de la alte clase mai mari. Eu sunt boboaca, mai nimeni nu se uita dupa noi, cei abia veniti. Mai mult suntem invidiate de fufele din liceu care nu recunosc ca a fi inalt inseamna a fi spontan, a fi o persoana NORMALA, nu o persoana care are 5cm de picior si 3cm de brat. oribil! Ceva idei? Cum pot sa cunosc anumiti baieti?

Răspuns Câştigător
| lanadelsex a răspuns:

Lasa ma, ca o sa scapi de liceu si o sa vezi tu ce baieti inalti ascunde facultatea(sper)...Sa fii inalta e cel mai misto