| Adda27 a întrebat:

Heii, buna TPU! Am 15 ani si mi-ar placea sa caastig bani in plus de buzunar happy. Mi-ati putea sugera cateva jobburi? Dar as dori foarte mult si adresele unde sa ma interesez de ele. Sunt din Targoviste si invat dupa-amiaza happy! Am citit pe net despre multe jobburi cum ar fi distribuitor de pliante etc. Dar nu am gasit nicaieri o oferta concreta. Cine ma poate ajuta sa gasesc ceva? Fundaa :*..Multumesc anticipat! :*

4 răspunsuri:
| XalexandraX a răspuns:

Incearca sa te faci reprezentant la Avone sau alt compani de genu

| xXdoareuXx a răspuns:

Ai putea incerca sa imparti pliante. Vorbeste cu cineva de varsta ta care a mai avut un job

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca alocatia e suficienta...

| Juleuuss a răspuns:

Reprezentantă AVON.