| Elysuca a întrebat:

Cum pun admina pe facebook? Am scris totul bine acolo unde ma intreba email-ul l-am scris pe cel corect iar la parola am scris-o corect dar dupa se scriu parola si dau acolo unde scrie confirma si apoi iese din toate alea si imi apare din nou sa scriu emailul apoi parola...ce sa fac? Dau fundita?

Răspuns Câştigător
| Andreeaa56830 a răspuns:

Incearca sa inchizi fereastra si sa o deschizi iar, sau sa incerci sa bagi pe alt cineva si apoi sa o bagi pe ea.

1 răspuns:
| LittleLuciane a răspuns:

Si eu aveam internet explorer dar acum am mozilla firefox si nu mi se mai intampla asa...depinde de care ai tu posibil sa fie de vina