| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPUbig grin

Am si eu o intrebare ceva mai ciudata.
Port o criciulita de aia cu fosfor. Eu ii zic rozariubig grin
Si cand injur sau spun ceva de Dracu ma arde. nu foarte tare dar se simte happy SI nu mi-o dau jos. nu raman cu semne. dar se simte putin.

Ce credeti ca poate fii? :-s

Funda mareeeeeeeeeee!

Scuze anticipat pentru categorie big grin!

Răspuns Câştigător
| MishaQuinn a răspuns:

Probabil e in mintea ta ca ceva se petrece, totusi ce zici de video acesta
?
http://www.youtube.com/watch?v=qgqUahqsq44&feature=player_embedded

4 răspunsuri:
| ღAncaღ a răspuns:

Poate este din cauza nervilor, fosforul o fi ceva cu energie, si de aia; din cauza ca te enervezi si asta iti afecteaza si cruciulita!

| Saya555 a răspuns:

Nu stiu poate stateai in soare...sau o fi posedata...sau poate chiar e ceva ciudat in legatura cu dumnezeu care te ameninta cand injuribig grin

| AncutsaAlexutsa a răspuns:

E cam ciudat videou'l misha :* mersi de raspuns >big grin

| ILŞMM a răspuns:

Dumnezeu axista.