| anonim_4396 a întrebat:

Care a fost in Vama Veche? :X:X Cum vi so parut? E misto sa dormi in cort si sa te trezesti cu marea langa tine? Cu localurile pline de rockeri si beuta multa?:X:X Cu concerte la greu?:X:X

1 răspuns:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut.Am fost de atatea ori si sincer nu mi se pare cine stie ce.Ma simt mai bine sa dormi acasa sau la un hotel sau la cineva in gazda decat in galagia aia.Concerte sunt cam putine, iar muzica e naspa.Nu o sa mai ai acest entuziasm dupa ce vei merge.Bafta oricum!