| ThePinkMonster a întrebat:

Cateva statusuri va rog! :*. Dau fundita love struck

Răspuns Câştigător
| justme_3711 a răspuns:

1.Inca am un zambet de copil care refuza sa creasca .mie egal cu 0 ce spune lumea asta proasta
2.Vei cauta privirea mea in oricare EA din viata ta
3.Si de fiecare data când încerc sa o las balta si sa uit de tot. Ma intorc.
4.E logic , iubita mea ! ca daca e o javra printre noi s-ar putea sa fii chiar ea
5.Îti e dor de mine, Am dreptate? Pentru ca atunci când ai fost cu mine am trecut prin toate .
6.Suport orice durere, orice problema depasesc, dar cand vad ca plange ea innebunesc!
7.Uita`te la ea, ce firava pare...dar uita`te in sufletul ei cate are!
8.Priveste.o cum creste . Pe zi ce trece mai rau te inebuneste !
9.Pe ea chiar o iubesc,a stiut mereu sa.mi spuna cand gresesc .
10.Uitate la ea si gandeste inca o data, Daca o lasi sa plece N-o sa se mai intoarca!
11.Regreti!ca te iubea dar tu spuneai:"sa faca el primul pas" si desi l-a facut de mai multe ori,te faceai ca nu vezi
12.Si-am auzit ca ti-ai facut prieteni noi, se pare ca faci tot posibilul sa uiti de noi...
13.Esti diferita de toate si meriti sa te laud ` M`ai ajutat cand mi-a fost greu . de aceea meriti sa te aplaud
14.Cel mai frum lucru` . e femeia care incearca sa te tina aproape , fraiere` !
15.M.am schimbat, nu mai sunt fata care eram! Mai stii cât plângeam?! S.a dus dracu tot, acum râd si mi.se rupe de tot!
16. ti-am zis sa ai grija de persoana mea . ? Coaie ! nu sunt jucaria ta
17.Eu sunt cine vrei tu, nu am nume, n-am adresa,nu tre sa-mi stii numarul.Eu nu sunt o oarecare, nu sunt Ea,nu sunt mai rea Sunt un semn de intrebare daca vrei,spune-mi asa
18.Iti fac cadou o matura ca sa zbori dreaq din viata mea…
19.Pareti frumoase,aproape culte.atat de proaste si din ce in ce mai multe.
20.
Sa iau partea pozitiva "Ma bucur ca esti bine ! " , sau partea negativa "M-am obisnuit fara tine ! " ?

3 răspunsuri:
| kapsunik99 a răspuns:

EMO:
Daca norii varsa lacrimi si iubirea n-a trecut, poate mai apare o sansa sa pornim de la inceput

Dragostea e o sageata ce iti face rani de foc… supara cel ce iubeste… cel iubit isi bate joc

Alfabetul incepe cu litera ‘a’, numaratoarea cu ‘1′, tristetea
incepe cu o lacrima, bucuria cu un zambet, iar fericirea mea incepe cu
tine

FUNNY SAU DND/BRB:

Ultimul care m-a deranjat, e inca dat disparut

Fara buzz sau alte forme de salut. Socializam cu alta ocazie

Nu ma deranjati; am starea necesara de a trece cu tancul pe la tine prin casa.

Lasa ca daca vreau sa vorbesc cu tine, te caut eu.

/) |V /)

dnd la vanatoare de muste. bazai?

| No a răspuns:

Cel mai bun prieten e ca un trifoi cu patru foi : greu de gasit, dar norocos daca il ai! happy
Viata seamana cu o poveste, dar ceea ce important nu e lungimea ei, ci valoarea ei.
Mi-as dori ca intr-o buna zi, ca visele mele sa mi se poata implini! day dreaming
Intotdeauna voi visa, voi canta si voi spera,.ca si eu sa fiu o stea.de cinema! star
Voi crede mereu in tine si te poti baza pe mine!
Mi-e dor de zambetul tau dulce, de ochii tai scanteietori, de buzele tale subtiri, de stelele tale din priviri, ma topesc dupa tine, simt ca mor fara tine, asa ca intoarce-te la mine, fa-ma sa ma simt iubita, sa nu-mi mai fie dor!

P.S. toate sunt orginale. by me big grin

| messokro a răspuns:

1.Tu esti alintul meu de noapte buna, sarutul delicat al fulgilor de nea, mangaierea tandra a vantului de vara esti tot ce am si voi pastra iubirea ta adanc ascunsa in inima mea. Te iubesc!

2. Iubirea e un kantek ke toti il kanta des, dar nu la toti el are akelasi inteles…www.messok.ro

3.Cant la capsator… DND!

Pentru mai multe statusuri intra pe http//messok.ro