| girlloveboy a întrebat:

Heiiwinking ce faceti? as avea si eu o intrebare pentru fete tongue am ochii verzi si maine ma duc la film cu mai multi prieteni[fete; baieti] as vrea un machiaz in care sa iasa ochii in evidenta straight face si nu stiu cum si cu ce culoare sa ii mai fac... puteti sa imi aratati niste poze [link`uri sau site`uri ori ce nu cont]
pentru cel mai frumos machiaz dau fundita cea mai mare + vot folositor si inteligent

2 răspunsuri:
| Allexaandraa a răspuns:

Fata si eu am ochii verzihee heesi eu de obicei ma machiez cu un verde mai deschis, ma dau cu creion negru iar apoi cu rimel:Xsi am niste ochi silly:X, eu mi-i pun in evidenta cu verde, gri deschis(foarte deschis), un roz bombonlaughing, mai ma dau si cu alb si la codita imi dau cu gri inchis(adica ma machiez in 2 culori)si se vede foarte binewinking... daca vrei sa vezi poze trimite'mi id tau prin msj si iti trimit poze pe mess ca sa vezi cum se vede...tongue

Sper ca te-am ajutat... T pup:*

| Doo a răspuns:

Se poarta culorile naturale.Incearca nuante de maro si crem