| Karina_9366 a întrebat:

Am ochii verzi si nu prea stiu ce machiaz sa folosesc ca sa-i pun in evidenta, ma ajutati cu sfaturi? va rog

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Culorile care pun cel mai bine in evidenta ochii verzi sunt negrul,cremul,bejul,cam toate nuantele de gri, nuantele inchise de albastru si verdele(aceeasi nuanta cu a ochilor sau mai inchisa).In cazul in care ai ochii de un verde deschis/mediu, acestia vor fi frumos pusi in evidenta si de nuantele medii de albastru.

3 răspunsuri:
| Karina_9366 explică:

Ms fetelor:*