| MonyTomlinson a întrebat:

Heii... Ce sa fac daca am spus unei fete ca sunt cu un baiat si de fapt nu sunt cu acel baiat, si acum ea zice ca sunt mincinoasa.
Iar acum cateva zile acel baiat m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el, normal am zis da. Cand m-am dus sa ii spun prietenei mele ea a spus ca ' Iara minti... nu-mi pasa ' si a plecat.
Iar acum nu stiu ce sa fac, nu mai vorbeste cu mine de loc nici la apeluri nu-mi rasounde. Ce sa ii zic? sad

Dau Funda laughing)

Răspuns Câştigător
| Trolli a răspuns:

De ce ai mintit-o? Fata are dreptate, cum sa mai aiba incredere in tine?
Cere-ti scuze si explica-i de ce ai mintit-o (daca ai un motiv).

| MonyTomlinson explică (pentru Trolli):

Am un motiv. Am minti-o pentru ca si ea m-a mintit. Mersi pentru raspuns.

1 răspuns: