| Lanaa a întrebat:

Heii, cine stie modalitati de a deveni vampir? ( in afara de cele clasice, e pentru o poveste pe care o scriu, dati`mi idei)
Multumesc. Fundaaaa

Răspuns Câştigător
| KoolKitty a răspuns:

Ai putea sa scrii ca exista un pandantiv blestemat pe care daca il atingi sangele iti ingheata in vene pentru cateva secunde, simti ca mori, dar apoi inima porneste din nou, sangele curge mai incet( daca vrei ca vampirul respectiv sa aiba sange) si iti cresc coltii. Nu stiu daca iti convine. Eu am scris 2 carti, nu le-am publicat dar era vorba de cu totul altceva.

| Lanaa explică (pentru KoolKitty):

As fi curioasa sa-ti citesc cartile. Si1mi place ideea ta. mersi

10 răspunsuri:
| ELena30 a răspuns:

De unde apareti? straight face

| CynicalCunt a răspuns:

Are you fuckin kiddin me?

| Gbss a răspuns:

Nu stiu cat de folositor iti va fi, dar iti zic:
Ma gandeam la o vraja prin care respectivul(a) sa devina vampir sau prin transfuzii de sange (care este o metoda cam clasica).
Oricum mi-ar placea sa-ti citesc povestea big grin

| Lanaa explică (pentru Gbss):

Mersi pentru sfat.E o idee buna. cand o sa termin povestea ti`o trimit daca vrei (prin mail, of couse )

| Gbss a răspuns:

Mi-ar place tare mult s-o citesc big grin
Imi spui cand o termini si-ti dau maiil-ul.

| Lanaa explică (pentru Gbss):

Ok, o sa-ti dau si mailu` meu prin mesaj happy

| FetitaDeCiocolata a răspuns:

In loc sa crezi in toate tampeniile de la TV cum ca te poti "transforma" in vampir,cred ca te-ai uitat prea mult la twilight,ori vrei sa-ti bati joc,imi pare rau sa-ti spun ca aceste chestii nu exista, sunt doar basme, sper ca te-am lamurithappy
Funda?

| raadulica1999 a răspuns:

Dca te musca un vampir devii vampir, dar ceva mai incitant ar fi daca, stiu si eu, ar fi blestemt ca a ajuns nu stiu unde, sau a gasit nu stiu ce, ceva de genu, ca la blestemat cineva.

| Rebe986 a răspuns:

laughing vampir paii a baut un fel de licoare veche dintr'un cufar si sa transformat, a fost muscat de alti vampiri, sa taiat intr'o mica particica dintr'un geam si sangele a fost reflectat de lumina iar dupa cateva ore sa transformat laughing sper ca ti'am fost de ajutor FUNDAA?