| SweetHeartAlly a întrebat:

imi povestiti si mie cum a fost prima voastra noapte de dragoste cea mai frumoasta primeste fundita si celelalte vot va pup dolce

3 răspunsuri:
| justfreelove a răspuns:

Foarte banala : eu 10 ani, ea 13, eu curios, ea cu pofte; pana la urma o joaca a devenit ceva mai mult si am descoperit impactul pe care vointa unei fete poate sa il aiba asupra personalitatii mele de ecopil necunoscator ce eram atunci straight face

| Zuzu6235 a răspuns:

Aparte...cred ca e cel mai potrivit cuvant. lipsa de experienta+dorinta de conoastere+frica de necunoscut = senzatii tari. inca o iubesc, cu toate ca ne-am despartit. prima dragoste nu se uita niciodata.winking

| AnneIsHere a răspuns:

Pai da totul a inceput ...NICIODATA lol