| cooldede38 a întrebat:

Heii, cum fac sa imi apara si mie la facebook la o postare ceva gen : simţindu-se timidă. dar scris asa mai gri..nuj daca intelegeti...

2 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Voi da copy-paste la un vechi răspuns:
Pentru început setează-ţi facebook-ul în limba engleză, "English (US)".
După ce ai făcut asta, intră pe profilul tău şi vezi că atunci când dai click pe "Ce este în mintea ta?" îţi apare un smiley face gri.
Iar după, postezi cu ajutorul acelui smiley-face, ce faci în momentul acela/ cum te simți.

| cooldede38 explică (pentru positivity):

Iti multumesc pentru raspuns.M-ai ajutat nespuns. Primesti Funda :*