| SeNaH a întrebat:

Heii cum pot sa adorm mai repede. fara somnifere sau alte prosti ca dimineata cand la scol la 09:30, sunt obosita si pot sa invat cat vreau ca nu imi intra nimic in cap

Răspuns Câştigător
| Alexy271 a răspuns:

Pai incearca ca la ora 11 sa dormi deja. Fa inainte o baie fierbinte sau bea un ceai de tei. Daca esti obisnuita sa te culci tarziu la inceput iti va fi greu, dar dupa cateva zile te vei obisnui si nu te vei mai trezi obosita. Si inca ceva, ai grija sa nu dormi mai putin de 7-8 ore pe noapte DAR nici mai mult. happy Bafta