| AlecsxD a întrebat:

Heii happy.
Cum pot sa scriu in loc de Orange ( retea) de exemplu ce vreau eu, dar totusi sa raman pe aceeasi retea de telefonie mobila. Nu stiu cum sa explic oh go on.Sunt pe Orange/cosmote/Vodafone si nu vreau sa-mi mai apara la iPhone sus in dreapta reteaua :*. Am vazut la o prietena ca scrie "Pink" sau numele ei thinking. Si l-a schimbat si eu nu stiu cum.
Sper ca ati inteles. happy
Funda :*

3 răspunsuri:
| ErickEmil a răspuns:

Intra la setari-conectivitate! Si acolo gasesti imediat! Sper ca te-am ajutat...

| AlecsxD explică:

Nu gasesc sad. Intru la setari, dar nu scrie nimic! Nu gasesc '' conectivitate''.sad
Mai exact?
La general, la wi-fi? La ce?
Oricum iti multumesc! :*

| MIRINDAAAA a răspuns:

Si eu as vrea sa aflusad