| Ruela a întrebat:

Heii! vreau sa va spun ca am o problema, imi placea de un baiat in a cincea m.a invitat la film... Eu sunt un fel mai nebunaaa

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Din moment ce ti-ai reamintit de el inseamna ca ti-a ramas in sufletul si inima ta. Fiind mai nebunatica inseamna ca nu ti-ar fi deloc greu sa-l faci sa inteleaga sentimentele tale fata de el.Intrebarea care se naste, el te mai cunoaste? Si-ar putea inchipui ce i-ai putea tu oferi? Zic ca n-ai nimic de pierdut fii tupeista si .....mult succes.

| SkyPilot a răspuns:

Care-I intrebarea? Vorbeste cu baiatul, spune-i ca iti amintesti de invitatie si ca ai vrea sa mergi acum daca invitatia mai este valabila happy