| Mălinuşaaa a întrebat:

Heii big hug Pe 12 Iunie pana pe 14 am excursie big grin si acum faceam un fel de lista. oare ce lucruri ar mai trebui sa iau? :S Primesc orice sugestiehee hee
P. S: si ma refer si la mancare avand in vedere ca acolo unde suntem cazati avem doar mic dejun si cina asigurata big grin poate veniti cu ideei ce as putea sa iau la pranz.big grin Mercii kiss pupici big grin Fundita kiss

Răspuns Câştigător
| Radioactive a răspuns:

Păi, de mâncare ţi se va strica dacă îţi iei pe drum, deci de preferat vino cu apă, suc şi chestii de ronţăit. De acolo găseşti tu ce să mănânci la restaurant, la Fast Food ori pe oriunde altundeva. La tine să îţi ieiŞhaine, lenjerie, costum de baie, rachete de tennis, cărţi de joc, minge, ochelari de soare, o poşetă, pălării ori şepci, machiaj dacă tu consideri că ai nevoie, fond de ten, săpun, periuţa de dinţi, pasta, încărcătorul de telefon, laptop dacă vrei, căşti pentru. telefon, hârtie igienică(big grin), agrafe, elastice ori bentiţe de păr, accesorii cen cercei ori brăţări, aţă dentară, o cană de plastic pentru orice eventualitate, o linguriţă, plus chestiile de fete(pentru. orice surpriză neplăcută), aparat de fotografiat, lac de unghii ori ojă pentru a-ţi reîmprospăta manichiura dacă e nevoie, placă de păr dacă foloseşti, fixativ, şampon...ok...ce crezi tu că ai cu adevărat nevoie! Distracţie plăcută! Te pup!