| Didiii a întrebat:

dau fundabatting eyelashes. poate ca am mai pus intrbarea aceasta dar mie nu`mi apare:d.decii.o sa o iau dl inceput: in urma cu 2 luni m`am despartit de prietenul meu.si am aflat ca la 2-3 zile el si'a facut alta prietena. apoi mi-a trimis mesaj intrebandu-ma cf.si mi-a multumit pentru ca i'am fost alaturi. mi-a sps ca ii este dor de mine.La 2 saptamana mi-a dat intalnire iar eu am fost.am vorbit despre noi.ne'am >sarutat:". in fine. a doua zi mi-a dat iar msj in care mi-a sps ca inc nu vr o relatie. vrea sa fie un timp singur sa vada unde a gresit cand ne'am despartit.si ca apoi ne v-om continua relatia. dar asta nu se va intampla pentru ca el este iar cu altcineva. dar eu nu stiu ce sa mai inteleg din toata faza asta.sa-l mai astept? sa mai cred inca ne v-om impaca? tin sa mentionez ca nu prea mai sunt sigura d sentimentele pe care le am pentru el.adc cand il vad nu mai am nicio reactielaughing

merSii:*

Răspuns Câştigător
| Micuta55 a răspuns:

Mda in nici un caz nu trebuie sa ai ceva cu el, fiindca baietii inteleg prea tirziu cit de mult tineau la fostele lor. Si nu trebuie sa-l mai crezi fiindca el vrea sa fie cu mai multe odata. El singr trebuie sa inteleaga ce vrea. Si sa-ti mai spun un secret baietii cind iti este tie mai bine adica cind iti gasesti pe cineva ei se intorc. dar atunci nu trebuie sa le sai in brate gandeste-te bine ca el merita

1 răspuns:
| HinnaBunneh a răspuns:

Intreba-l ce vrea Sa fie cu tine sau sa se joace cu sentimentele tale >.