| yappi a întrebat:

Azi am implinit 3 saptamana de cand sunt cu prietenul meu si in afara de o cearta prosteasca nu ne'a despartit nimic pana acum. El si'a cerut scuze ca m'a enervat asa de tare si a spus ca este numai vina lui si acum totul mergea bine intre noi.Ieri am fost singura acasa si a fost la mine ne'am sarutat ne'am imbratisat am vorbia a spus ca nu stie ce ne'am face unul fara altu ca ma iubeste si tine mult la mine.Azi am ramas iar singura si era vorba ca o sa ma supe cand se trezeste sa vb daca poate vini iar la mine dar nu a sunat si pe la 1 jumate am sunat eu. A spus ca s-a culcat tarziu si numai atunci s-a trezit i'am zis ca is iar singura si a spus ca nu are chef de nimic si ca i cam lene sa vina pana la mine. M'a intrebat daca ma supar si am zis ca nu si apoi ne'am luat la revedere si am inchis. A intrat de cateva ori pe mess si m'a vazut on dar nu mi-a scris nimicstraight face. Tin mult la el si nu vreau sa il pierd am trecut prin momente cand nu vorbeam deloc tata ziua dar pur si simplu a inceput sa imi placa tot mai mult sa stau cu el.Credeti ca avea doar o zi proasta sau s-a plictisit si nu ma mai vrea sau care e motivul lui de ce nu a spus nimic azi? FUNDA:*

5 răspunsuri:
| hackey a răspuns:

Incearca sa il lasi sa respire putin happy Toti avem nevoie de un "private space" chiar si fata de persoana iubita.
Gandeste-te ca ai putea sa ai si tu o zi proasta happy

| Bodo_4070 a răspuns:

Buna! Numele meu este Bogdan, de multe ori imi place sa mi se zica Bodo! Dar nu si in cazul ibitei mele! Am o relatie mare pentru altii si destul de scurta pentru mine! Este vorba de 3 ani! Vad ca in mesajul tau spui ca esti la inceputul acestei relatii! Dupa parerea mea nu prea cred ca e o relatie ce v-a rezista daca dupa 3 saptamani spune ca ii este lene sa vina la tine mai ales ca nu erati in vazul parintilor! Eu chiar si dupa 10 ani de relatie tot m-as duce la iubita mea daca ar fi singura acasa! In primele luni ale unei relatii dragostea este cea mai mare, asadar nu poti sa il cunostri pe partenerul tau de viata asa cum este el...va trebuie foarte mult timp sa va cunoasteti! Acum nu zic ca este foarte grav... poate intr-adevar s-a simtit rau, poate era somnoros.Asa ca ai grija sa nu se intample de multe ori.Ca si eu mai am scapari fata de fata mea.Ai grija pe viitor si multa bafta

| Anda_4662 a răspuns:

Buna yappi, numele meu este Alexandra, poti sa-mi zici Anda...am si eu o relatie de 3 ani si totul merge perfect, chiar daca mai exista si certuri, ne impacam si stii cum se zice "impacarea e cea mai dulce". In legatura cu intrebarea ta, vreau sa-ti zic ca acum ceva timp de cand l-am cunoscut pe iubitul meu mi-am dat seama ca te poti indragosti de o persoana din prima clipa dar si peste ani, nu o poti cunoaste nici intr-o casnicie atat de bine si nu este atat de convenabil sa ai toata increderea in el pentru ca nu-l cunosti, te atasezi foarte tare de el si apoi te trezesti ca te lasa aiurea, nu? Asa ca fii mai tare si studiaza orice baiat chiar daca te indragostesti foarte repede. Eu am toata increderea in el, pentru ca au trecut 3 ani...si totusi mai am scapari. Asta e viata! Succes! Te pup!

| Anda_4662 a răspuns:

Iata ca ai primit un raspuns si de la iubitul meu, a fost o intrebare care ne-a sensibilizat pe amandoi. Te pup! Si il iubesc pe Bogdan!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toti avem zi proaste.Mai bine lasa-l putin.Cand se va simti mai bine, va vorbi din nou cu tine. Unii asa sunt, au nevoie sa fie singuri.