| OglindaOarba a întrebat:

Stiu ca este cam devreme dar de revelion doresc sa organizez o petrecere de care sa isi aminteasca toata lumea care va fi acolo.Va rog dati-mi niste idei de o petrecere reusita pentru copii de 14-15 ani.Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| yoannah a răspuns:

In primul rand... sa ai o statie:X cu microfon... poate si o firmatie... dar e optional...
muzica buna... nu manele... parerea mea.
multi invitati... si nu prea multa manacre... doar niste sandwich-uri... niste prajituri/fursecuri... si multe sucuriwinking