| Stefi82 a întrebat:

Heii...Deci am si eu o intrebare destul de tampita. De ceva timp ma intalnesc cu niste prieteni si printre ei e si un baiat pe care il cunosc de vreo 4 luni dupa spusele lui...in fine... faza e ca niste fete defapt toate din grup spun ca ne-ar sta bine impreuna ca am fi adorabili etc etc..insa noi chiar nu ne placem reciproc adica suntem dpar buni prieteni si oricum el bu este genul de baiat care sa puna suflet intr-o relatie si oricum nu cred ca ma place chiar daca ele zic ca ne placem reciproc.ok si inrrebarea era: Cum sa le facem sa nu mai zica chestii de genul asta? Nu merge cu explicatul. Merci anticipat!

4 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Hey! Si daca sunteti adorabili impreuna atunci ce? Nu te obliga nimeni sa fii cu el sau ceva de genul. Nu asculta de aceste prietene, cel mai probabil doar va tachineaza.
Nu le baga in seama, o sa inceteze daca nu o sa mai pui la suflet toate prostiile pe care le zic ele.
Aceste fete zic asta doar ca sa se joace cu tine, nu vor ceva anume deci o sa inceteze dupa ce nu o sa mai fie distractiv.
Nu le baga in seama, fii indiferenta si o sa termine cu aceste observatii prostesti.
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai baga in seama gura lumii...

| Misfits a răspuns:

Chiar te intereseaza de ce zic altii?
Daca da, ai probleme.

| slapy a răspuns:

Glumesc doar de ce te agiti asa tare