| SunShine82 a întrebat:

de ceva timp ma intalnesc cu un baiat. il cunosc de mult timp. ne pupam, ne luam in brate. dar faza e ca nu suntem impreuna. El are 18 ani. iar eu 14 happy stie acest lucru dar a zis ca nu conteaza cat am. deci are ceva daca facem aceste lucruri, dar fara sa fim impreuna? Si ne placem reciproc.

Răspuns Câştigător
| MissxD a răspuns:

Nu, dar oricum pareti a fi impreuna! Trebuie doar sa ziceti amandoi ca vreti sa fiti impreuna si gata! Dar puteti ramane si asa. Insa nu uita: conteaza si sa iti fie bun prieten, sa te bazezi cu adevarat pe el, nu sa fie doar un simplu iubit!

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Atata timp cat intelegeti amandoi ca doar va folositi unul de trupul celuilalt pentru placere si nimic altceva, fara implicatii, e totul in regula. Este cam trist ca o fetita de 14 ani se lasa folosita ca obiect sexual pentru placerea unui adult cu inclinatii pedofile, dar daca tu accepti asta, este treaba ta si a parintilor tai.

| Ofiintă a răspuns:

Buna,

Mare grija cu baietii astia...

Pentru el esti doar o pustoaica, el vrea doar sa se dea mare si tare ca se foloseste de o fata, ei bine un baiat care are cat de cat bun simt va refuza o minora, faci ce vrei dar eu te avertizez pentru ca oricum te-ar aborda pe tine tu trebuie sa fi o fata desteapta care nu cade prada indiferent de cat de indragostita esti.
Cea mai buna alegere pe care o poti face sa-l lasi, uite mai puteti discuta dar ar fi foarte ok daca nu ai pune foarte mult pret pe el.
Numai bine
pa, pa

| adelolyta a răspuns:

Buna, nu are nimic dar iti dau un sfat nu merge mai departe de saruturi si imbratisari esti mai mica de cat el cu 4 ani si s-ar putea sa fi doar o joaca pentru el. Si aceste sarutiri si imbratisari fac sa para ca voi sunteti impreuna dar nu este oficial. Sper ca te-am ajutat :* ai grija ce faci.

| dydu12 a răspuns:

Nu cred ce are nimic asta inseamna ca incepeti sa va placeti
daca tu nu te simti bine nu o mai face dupa sa nu iti para rau ca poate el vrea sa profite parerea mea tu decizihappy