| xMaGe a întrebat:

Heii dragiloor :* Spuneti-mi si mie un cadou pentru iubita :p Facem o luna pe 10 aprilie si nu stiu ce sa ii cumpar thinking Funda pentru cel mai deosebit si original raspuns :*

3 răspunsuri:
| Larysa13 a răspuns:

O bratara/lant cu numele ei sau cu ~ te iubesc ~, o pereche de cercei in forma de inimioara, perne cu o poza imprimata cu voi doi, un album cu poze cu voi doi, ceva cat mai original...

O seara placuta!

| rianarebeka a răspuns:

Poti sa faci lucruri personalizate ex: O cana cu voi 2 impreuna sau o perna in forma de inimiora; ii poti cumpara un lantisor cu numele tau iar tie cu numele ei; bratari facute de tine si chiar o declaratie de dragoste! Funda?

| OttoGiani a răspuns:

II poti face o felicitare pe care sa-i scrii cele mai dulci ganduri a tale sau ii poti da un inel frumos.Sau ati putea merge undeva impreuna romantic doar voi doi singuri.Nu trebuie sa-i cumperi ceva neaparat, fetele adora baietii romantici ce stiu sa le aprecieze.
Sper ca te-am ajutat, te pup!