| anonim_4396 a întrebat:

Heii dupa cum v-am spus in intrebarea anterioara am fost plecata, la un centru de recuperare unde m-am imprietenit cu o fata caruia i'am spus de un baiat si dupa 2 saptamani mi-a spus :,, Sti ca mi'ai povestit de un baiat blond cu ochii albastri? A venit e fratele lu X si il cheama Denis" (eu ne stiind cum il cheama anul trecut, stateam mai mereu in preajma sa dar nu vorbeam cu el) Am fost uimita cand am auzit nu credeam ca va veni.

Si ieri cand stateam cu o prietena de anul trecut pe tableta vine el cu un baiat cu care ma cunosteam( ii voi spune z}

se aseaza langa aceea fata si z a inceput sa spuna :,, Silvian Silvian( e baiatu cu care am fost impreuna si de care stia Z pentru ca ii povestisem.) Am spus da si apoi a continuat:,, Da Denis nu este bun? Am ramas masca imi venea sa spun ba da dar am tacut din gura pentru ca el e genu ce face misto dar la nici doua secunde spune prietena mea :,, ba da" fiind si ea indragostita de aceasta.

P.s: Fata caruia ii povestisem e buna prietena cu Z si sigur i'a spus ea ceva de scest baiat ca il plac de anul trecut, Denis are 12 ani si eu 14.

Intrebarea: Ce a vrut sa zica Z prin:,, Da Denis nu este bun?"

3 răspunsuri:
| AOLEVRIC a răspuns:

Poate vroia sa bata un apropo, mai stii? whistling Eu zic sa incerci sa clarifici lucrurile. P.s - poate ca te place puppy dog eyes.

| AOLEVRIC a răspuns:

Cred ca batea un apropo whistling, eu zic sa clarifici lucrurile. P.s - poate ca te place puppy dog eyes.

| AOLEVRIC a răspuns:

Scuze laughing, credeam ca primul nu s-a postat.