| blueve a întrebat:

Eu 3 sap am fost plecata la un centru de recuperare,pana joia trecuta,unde am fost si anul trecut. Acolo a inceput sa imi placa de un baiat pe nume Denis. Si miercurea trecuta cand eram cu o prietena, a venit si el cu un baiat. Iar acel baiat a inceput sa strige:

- Silvian Silvian,ce?

( Silvian fiind fostul meu prieten. Dar baiatu acela stia ca este actualul)

Eu am spus,, Da de ce?"

Apoi el a continuat:,, Da ce Denis nu e bun?"

Fara ca Denis sa zica ceva... cred ca el il pusese

Cand am auzit asta nu am mai zis nimic da prietena mea care si ea il place a spus,, ba da"

Cred ca ma place dar nu ma putut vorbi cu el ca a-2-a am plecat pe neasteptate.Ce pot face acum?

4 răspunsuri:
| Methaallaid a răspuns:

Un număr de telefon sau un cont de facebook? Poate poți da de el. Dacă chiar nu ai spus nimic, e o șansă ratată, după mine.

| blueve explică (pentru Methaallaid):

Am contului de facebook da nu l'am bagat la prieteni

| Methaallaid a răspuns (pentru blueve):

Îți e teamă? Dacă încă îl mai placi, ai putea încerca. Nu e destul doar să placi o persoană.

| blueve explică (pentru Methaallaid):

Cam imi este teama. Nu stiu ce sa vorbesc cu el. Si de aseamenea el inca e la spital si toti o sa vada ce vb