| MadyMadutza a întrebat:

Heii,este un tip in liceul meu cu un an mai mare care mereu cand ma vede ori prin cartier ori la liceu se baga aiurea in seama gen "Cf frumoaso; de-a cui esti?" etc. Tipul respectiv are iubita de vreun an si ceva 2, si seamana cu mine la fizic. Ce as putea face ca sa ma lase in pace, eu mereu il ignor?

3 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Continua sa fii indiferenta.

| Flummy a răspuns:

Ignora-l in continuare sau raspundei la intrebari si gata! laughing)

| AnastiAndra a răspuns:

Îi spui: ŞTII CE?! IA MAI LASĂ-MĂ CU ILUZIILE TALE DE CÂCAT! N-AM CHEF SĂ AJUNG O EMOLATĂ DIN CAUZĂ CĂ UN DOBITOC (ADICĂ TU) AMBULANT NU MĂ MAI LASĂ ODATĂ CU REPLICILE DE CÂND ERA ADOLF HITLER VIRGIN SI VEGETARIAN! ŞI SĂ ŞTII CĂ NU-S CURVULIŢĂ SĂ MĂ IAU DUPĂ TOŢI MÂRLANII CA TINE! LASĂ-MĂ ODATĂ ÎN PACE, CĂ DE NU, VOM FACE AL TREILEA RĂZBOI MONDIAL!