| anonim_4396 a întrebat:

Heii

Imi place de un baiat, in vacanta mare anul trecut a venit in tara la mine in oras, o sa vina si anul acesta.
El este din Irlanda si am vorbit cu el pe Facebook in engleza fiindca nu stie romana prea bine.
Anul trecut cand a venit am stat cu el ne-am plimbat impreuna, mie imi place de el dar nu stiu daca si lui ii place de mine
O fata spune ca lui nu-i place de mine oare este geloasa
Oare lui ii place de mine?
Dau funda va rog sa ma ajutati

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cel mai bine este sa-l intrebi pe el, nu pe noi.
Evident ca nu-l cunoastem si nu avem de unde stii daca te place sau nu!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mai conteaza daca ii place sau nu avand in vedere ca va vedeti odata pe an?