| Elial a întrebat:

:*
Îmi poate da şi mie cineva un site de fundaluri pentru coperta de facebook, vă rog?

Mersi. :*

Răspuns Câştigător
9 răspunsuri:
| maryusuy a răspuns:

Dacă chiar vrei cover-uri, găsești aici din ce domeniu îți place: http://www.firstcovers.com/

| cooldreams a răspuns:

Ai incercat sa tastezi pur si simplu ceva... orice la Google Imagini? gasesti o gramada de poze, din care poti alege ce-ti place

| Elial explică (pentru cooldreams):

Am incercat, doar ca eu caut un fundal mai deosebit.
Oricum, mersi. :*

| cooldreams a răspuns (pentru Elial):

Poti da sa-ti caute culori, peisaje, animale si-ti da sute de fundaluri "deosebite" Incearca! big grin

| BloomyxD a răspuns:

Caută pagina Sfaturi pentru admini - cea cu peste 6.000 de like-uri şi găseşti acolo câte vrei.
Sper să te ajute. Fundă?

| Alexandra301 a răspuns:

Weheartit. gasesti orice vrei acolo. funda?batting eyelashespuppy dog eyes