| BogdanPapuc a întrebat:

Heii imi puteti spune ce adevertinte imi trebuie pentru a merge la un dermatolog, mentionez ca sunt inca elev

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Trebuie sa te duci la medicul de familie la care esti inscris si el iti va da o trimitere gratuita.

| BogdanPapuc explică (pentru Salontanul):

Pai si de la scoala nu imi trebuie adeverinta ca sunt elev?

| Salontanul a răspuns (pentru BogdanPapuc):

Normal, doctorul de familie trebuie sa te aiba in evidenta ca esti elev.

| Hakuouki a răspuns:

Mergi la doctorul de familie si iti va da trimitere, la cabinetul doctorului trebuie sa ai buletin, certificat de nastere si carnetul de elev. Mie asta mi-a cerut.

| BogdanPapuc explică (pentru Hakuouki):

Carnetul de elev nu il mai am, trebuie obligatoriu? laughing

| Hakuouki a răspuns (pentru BogdanPapuc):

Asa stiam...iti va face o fisa de consultatii si are nevoie de date de pe carnet.