| andreea_9339 a întrebat:

Pai iubesc un baiat dragut si el spune ca ma place dar sta cu alta fata! ce sa. i zic?

Răspuns Câştigător
| Mihaelaa98 a răspuns:

Pai depinde ti-a spus el in fata ca te place? Daca nu ori este o minciuna pentru asi batea joc de tine ori este prea timid sa stea langa tine sau poate alceva. Daca ti-a zis in fata si tu nu i-ai zis poate ii este frica ca tu nu il placi.Cel mai bine ar fi sa te duci sa vb cu el intre 4 ochi si sa-i spui ce simti cu adevarat. Poate asa vei intelege daca el te place si daca tu esti potrivita pentru el!

1 răspuns:
| Dyaa2702 a răspuns:

Incearka sa vb cu el si sa il intrebi cum poate sa te placa pe tine si in acelasi timp sa stea cu alta fata.iar apoi pune-l in situatia in care va trebui sa aleaga intre tine si iubitha lui, iar apoi o sa iti dai seama daca te minte sau iti spune advr dupa alegerea pe care o va face