| anonim_4396 a întrebat:

Imi spuneti si mie cu ce as putea sa lipesc un fulg de zapada de sticla? Un lipici foarte bun. Nici macar sa nu se observe prea bine ca e lipit. Multumesc anticipat.
Funda. :*

2 răspunsuri:
| AshuraElric a răspuns:

N-ar fi mai bine daca ai folosi un spray cu zapada artificiala? Chiar daca reusesti sa lipesti fulgul cu un lipici transparent va fi un "chin" cand vei incerca sa-l dai jos whistling, unde mai pui faptul ca este pe geam thinking Autocolantul ar fi o alta varianta.

| Miruna1234 a răspuns:

Okwinking. Multumesc frumos.;*