| Delissy a întrebat:

Ce mai Craciun... Nici macar un fulg de zapada pe jos crying Nici nu simt ca e Craciun :/

9 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Lasa ca o sa avem de revelion, asa se aude happy Oricum, am avut grija sa fac atmosfera de Craciun cu bradut, colinde si mancarea specifica, si cu cei dragi acasa, asa ca lipsa zapezii nu m-a impiedicat sa nu simt Craciunul happy

| Delissy explică (pentru IsabelaIssa):

Eh, eu nici nu am simtit ca e craciun sad

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nici eu nu mai simt Craciunul, de multi ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu m-am obişnuit. Cred că n-am mai avut zăpadă de Crăciun de prin perioada 2006-2008.

| TheAvenger a răspuns:

Mna, în Buzău e ceață. Și brumă foarte groasă care seamănă cu zăpada laughing

| georgeta27 a răspuns:

Ai dreptate

| C0olmonkey a răspuns:

Ai dreptate, cam sec craciunul in ultima vreme sad...

| Delissy explică (pentru C0olmonkey):

Da... Se duce de rîpa si craciunu... :/

| Delissy explică:

Craciunul fara zapada nu e craciun... sad