| anonim_4396 a întrebat:

Iubitul meu are o problema la masea, iar cand ne sarutam are un gust dezgustator! Nu vreau sa-l ranesc sau sa-l supar. Cum i-as putea spune? Fundita happy

Răspuns Câştigător
| powerdream a răspuns:

Aoleu si nu iti vine sa vomiti? il rogi frumos sa mearga la dentist, ar trebui sa aprecieze ca-i spui tu asta, mie imi vine sa vomit daca-i miroase la careva gura cand vorbeste cu mine

1 răspuns:
| sasukeneji2000 a răspuns:

Pai poti sa-i spui ca o prietena dea ta are aceeasi problema la masea si pe iubitul ei il deranjeaza cand o saruta ca are un gust dezgustator.Asa poate se va prinde de ccea ce vrei sa-i zici. Sper ca te-am ajutat