| pAuU_5976 a întrebat:

Heii! ma ajutatii si pe miine? imi spuneti cum sa imi mai fac parul. l`am prins sus in coc, in coada, in coada ponei tot felul, l`am impletit dar nu stiu cum sa il mai fac.am parul pana la jumatatea spatelui chiar mai lung si e saten.imi spunetii si mie cum sa il mai fac? cat mai multe ideii.mersiilove struck.vot si /sau fundiitalove struck

Răspuns Câştigător
| Deea_9946 a răspuns:

Incearca sa ii faci bucle usoare. Poti sa iti faci o coronita, poti sa ti-l filezi, poti sa faci orice atata timp cat nu il strici.

2 răspunsuri:
| Lavii_3618 a răspuns:

Lasa-l pe spate si prinde-ti doar bretonul sus sau intr-o parte.nu prea mai ai cum sa ti-l prinzi.

| Macsiim a răspuns:

Hey si eu il am la fel si eu m-am gasit cum sa-mi fac parul. Miam impletit o chică mai mica untr.o parte si mi la.m prins coc si in fata miamm lasat cateva fire rebelelove struck Sper ca te-am ajutat:*