| IrinaDelia a întrebat:

Hey TPU,cum sa-mi pring parul ca m-am saturat cat ma gandesc!Il am un pic mai lung de jumatatea spatelui,dar in nici un caz desfacut tot sau prins in coada ca asa il prind mereu!Plz.FUNDA

3 răspunsuri:
| MrsDraguttza a răspuns:

Pai, poti sa iti prinzi jumatatea de sus in coada si sa-l lasi pe spate...
http://www.kudika.ro/......ideal.html

| patriciatimeea a răspuns:

In coc, sau intr-o parte impletit, sau in 2 codite, sau in "coada de cal"(si acesta sa fie impletita in mai multe); sper ca ti-am dat ceva ideihappy