| Denisuuu08 a întrebat:

Heii..Ma puteti ajuta si pe mine cu niste descrieri faine pentru poze? Dar nu de-alea banale...am facut o sedinta foto si vreau niste descrieri cat mai frumoasa..sau care sa inspire un mesaj.o stare... funda! :**

4 răspunsuri:
| Sweete a răspuns:

1.Ţi se-ntâmpla uneori, să păţeşti ca şi mine, să te doară, si să ţii în tine, să visezi că o să fie bine, că lumea nu e rea
2.De azi am un singur scoop. Sa pun fericirea meea pe primul loc
3.Nu trebuie sa întoarcem pagina întotdeauna. Uneori, trebuie sa o rupem!
4.Totul merge contra timp. E ca o piesa fara ritm. E doar o pierdere de timp!
5. Există mereu puţin adevăr în "am glumit", puţină curiozitate în spatele fiecărui "doar întrebam" şi puţină emoţie în "nu ma intereseaza"

| Maddiee13 a răspuns:

1.When somethig doesn't go right, right to left.
2. Goodbye drama, hello"I don't give a ***".
3.Kiss me if I'm wrong, but dinosaurus still exist, right?
4.I want to be your favorite "hello" and your hardest "goodbye."

| pagetoc a răspuns:

Fiecare poza transmite ceva, si multe. O descriere luata de nu stiu unde crezi ca s-ar potrivi cand fiecare fotografie e unica in felul ei? Pune creierul la contributie si devino artist(a) pana la capat. Cand o sa faci asta o sa ai si alte satisfactii decat atunci cand dai copy-paste. Pe langa asta, mai stai cu dexu` in fata si cauti sinonime, antonime, inveti cuvinte, te culturalizezi.
Te salut!

| LuLu246 a răspuns:

Cele mai bune sunt citatele date de cineva, nu trebuie sa spui numele dar sunt multe care te pot inspira.
Uite, de exemplu : http://www.citatecelebre.net/citate-despre-viata