| TheGirl1236 a întrebat:

Heii...mi-a trecut prin minte intrebarea asta:
Cum a fost primul vostru sarut? Cum se simnte,ce emotii, cat ar dura si tot asa...
Povestiti! happy

5 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Nu am ce sa povestesc... trist, stiu. Inca astept acea persoana. Pana acum nu am trecut de faza de "hug"-imbratisari.

| Madesz a răspuns:

Pai bine, ce să zic... A durat vreo 10 secunde... Ãla nu se mai sătura din mozolit, până la urma i-am zis,, hooo, ușurel, ca mă lași fără aer " laughing Și nu ne-am sărutat,, izolați", adică eram în curtea școlii și ne-o văzut aproape toată scoala, chiar și profesorii, și elevii,, oooooo,,,. la care profesorii rânjeau laughing După când am văzut profesorii ca se uitau la noi, ne-am înroșit la față laughing Și ne-am dus în clasă. Lol, da ce bine era când m-o sărutat, pentru ca el avea o admiratoare secretă care îl iubea. și ea se uita la noi cum ne pupam... laughing Faza era ca, noi nu eram împreună, ci eram în Friendzone laughing Vai mama... Ce vremuri laughing

| Vlad-Alexandru_Guriţă_1999 a răspuns:

Primul sarut, hmmm...pe atunci eram timid... aproximativ 2 secunde a durat, emotii...te simti in al 9-lea cer, foarte bine, din pacate a fost cu o fata pe care nu o iubeam :-(
Si acum regret acest lucru

| OtakuForeverFullmetalAlchemistFan a răspuns:

Well...primul meu sarut a fost cu un baiat, ceea ce e putin ciudat, pentru ca mie nici nu-mi plac baietii, dar in acelasi timp, a fost de pomina.
Era noapte si veneam de la scoala, iar el imi povestea cum a visat ca m-am sarutat, iar eu l-am impins in fata unei masini si radeam amandoi, pana m-a asezat langa un colt si a inceput sa ma sarute pe obraj pana a ajuns la gura, moment in care m-a apucat de fund, iar eu ca un dezastru total l-am oprit si am cam fugit...

| TheGirl1236 explică:

Blytzlike nu doar tu nu ai avut primul sarut..nici eu..trist..stiu. sad