| Lorry14 a întrebat:

Heii puppy dog eyes. Cum scot pe cineva de la prieteni pe facebook?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca are Timeline sub poza de coperta in dreapta scrie "Prieteni" dai acolo si la ultima optiune scrie "Şterge din lista de prieteni". dai acolo si ti se deschide o fereastra si scrie "Sterge din lista de prieteni" sau "Anuleaza" tu dai la "Sterge din lista de prieteni" apoi "De acord" si gata.

| Lorry14 explică (pentru anonim_4396):

Si unde sunt optiunile? happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lorry14):

Nu stiu.

| ny098 a răspuns:

Pai uite dai pe pictograma prietenului fara sa-i dai pe profil si o sa iti apara acolo prieten sau sa scrii mesaj. Unde scrie prieten dai sageata de la mouse fara sa apesi si o sa-ti apara o lista.La capatul listei este scris Scoalte Din lista de prieteni dai acolo si il scoti! Succes (astept funda daca te-am ajutat)