| Sandra2571 a întrebat:

Heii! :* Ok, am nevoie de niste sfaturi. Imi place de un baiat din scoala si eu sunt prietena cu o colega de-a lui cu care se intelege bine si ea mi-a spus ca daca vreau imi povesteste despre el, imi spune lucruri despre el. Acum, eu nu stiu exact ce sa o intreb, ce ar fi potrivit?

Funda happy

1 răspuns:
| iuliasavu2001 a răspuns:

Depinde... daca prietena ta stie ca iti place de el poti sa o intrebi daca are iubita sau ceva de genu'. Daca nu stie intreab-o ceva din care sa afli ceva, dar sa nu-si dea seama.