| Andreea201012 a întrebat:

Eu il iubesc pe un baiat George si am fost cu un baiat pe nume Alexandru si in ziua aia george s-a despartit de iubita lui bianca si seara cand i-am spus ca am iubit atunci a spus si el ca trebuia sa ma intrebe daca vreau sa fiu cu el si i-am spus pe mss hai ca ma despart de ala si o sa fiu cu tine si el a spus nu lasa daca esti cu ala nu mai vreau si peste 3 zile m-am despartit de ala si lui ii place de prietena mea anca adica e si colega si acum sunt si prieteni si cum ar veni ca prietena mea anca ma tradat ca ea stia ca mie imi place de el si lui de mine dar acum nu stiu ce sa mai fac sa fiu incontinu prietena cu ea ca inca mai sunt impreuna sau sa nu mai fiu prietena cu ea cer si eu sfaturi si baiatu george nu pot sa il uit pentru ca il vad mereu la scoala in curtea scoli iar el cu ea nu se saruta ea nu il lasa sa o sarute sau sa puna mana pe ea sau sa ne intalneasca credeti ca o sa se desparta mult mai repede? si el acum spune ca cica nu sunt de genul lui dar cred ca inca ii mai place de mine si il iubesc ff mult si plang mereu la scoala dupa el si nu stiu ce sa fac

5 răspunsuri:
| Freaky a răspuns:

Doamne Dumnezeule, ai auzit de semne de punctuatie? A fost un cosmar sa citesc ce ai scris aici! Si acum sfatul meu : nu merita sa plangi dupa baietiiii! Unii nici macar nu stiu ce vor de la ei.cat despre prietena ta, daca va intelegeti, de ce sa stricati prietenia pentru el? Nu merita. Si nu uita de chestia cu semnele!

| aaaa12345 a răspuns:

Ce am intele:bla, bla, bla, bla
te rog nu le spune binele pentru binele lor si al tau pui X

| 7 a răspuns:

Deficil! baietii au si ei orgoliu lor.intr-un fel cred ca vrea sa iti arate tie ca lui nu ii pasa ca tu ti-ai facut iubit! dar prin faptele lui a dovedit ca exista ceva, cred ca ii place putin sau mai mult de tine. oricum nu e bine ce a facut el, mai erau si alte fete in-afara de prietena ta.si mai rau e ca prietena ta a fost de acord(poate ca nu i asa buna prietena, pentru ca trebuia sa tina cont si de ceea ce simti tu)aa si chestia cu,, nu esti genu` meu,, e minciuna, pentru ca daca nu erai genu` lui nici nu te mai intreba daca vrei sa fiti impreuna. oricum incearca sa fii mai indiferenta, nu mai plange, ca atunci el o sa spuna ca esti moarta dupa el si ca o sa il astepti, orice ar face el.arata i ca daca mai continua asa te poate pierde.si despre relatia ta cu acea prietena...aici e vorba si de incredere, daca tu mai ai incredere in ea si esti sigura ca nu o sa-ti faca si alte lucruri mai grave, continua sa fii prietena cu ea, dar fi atenta ca nu toti stiu ce inseamna o prietenie. iar daca ti ai pierdut increderea in ea, poti sa mai vorbesti cu ea, dar sa ai grija sa nu ii mai spui tot.succes! sper sa se rezolve totul happy

| BlackDragon_2984 a răspuns:

Nu mai plange dupa el mai sunt si alti!happy