| Alle14 a întrebat:

Heii! Sunt clasa a 8 a si imi caut rochita, pantofi si o gentuta pentru banchetul de sfarsit. As dori sa-mi aratati niste site-uri cu acele lucruri, poate chiar si cu niste tipuri de machiaje. Eu sunt bruneta, ochii negrii, am trasaturi asiatice si pielea mea este mereu bronzata. Am in inaltime 1.65 deci nu stiu ce tipuri de rochite m-ar avantaja. Mie una imi plac cele scurte si mulate pentru ca arat bine la corp. Deci ce imi puteti recomanda? Astept raspunsurile voastre!

1 răspuns:
| inger02 a răspuns:

BUNA! eu zic sa nu te grabesti ca mai este timp destul. cauta pe acest sait de haine este super. STARSHINERS> are rochite superbe