| SamSon a întrebat:

Intrebare pentru. cei/cele care au intrat in clasa a 8-a! Voi ce parere aveti despre testele la toate materiile? sunteti pregatiti?

Răspuns Câştigător
| pufulete_5719 a răspuns:

Pfff...sunt pregatita doar la cateva materiisad.Dar am noroc ca nu se pun in catalog notelebig grin

1 răspuns:
| carmenmaria a răspuns:

Cele de la sf anului s-ar putea sa conteze.Acestea sunt menite sa creasca salariile prof, deci vor avea note mari.In schimb cele din cursul anului vor avea note mici ca sa demonstreze ca a functionat programul ministrului invatamantului.Copii vor fi cei care vor pierde ca de obicei!