| Andrutza1234575334 a întrebat:

Hei, tocmai am realizat ca mi-am pierdut buletinul, urmeaza admiterea la liceu. Ma pot inscrie fara buletin?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu.

| Violleta2022 a răspuns:

Te poti inscrie cu un parinte alaturi, care are buletinul la el si certificatul tau de nastere.

| emoloaica a răspuns:

Bineinteles ca te poti inscrie fara buletin! De ex. sunt elevi care nu au facut inca buletinul desi sunt clasa 8, asa ca nu ar fi asta o problema.
Banuiesc ca ai certificatul de nastere al tau, precum si cel al unui parinte etc.