| FlorentynaAlexandra1971 a întrebat:

Heii! Tote prietenele mele au prieteni si se dau mari ca au iubiti ca s-au sarutet etc. Ce ziceti sa-mi fac si eu?
Vi se pare normal sa ai iubit la 14 ani?

6 răspunsuri:
| Fridăm a răspuns:

Ştii ce mi se pare? Că deja ai avut cel puţin unul...http://www.tpu.ro/......-mine-si/.
Da, fă'ţi! Urlă instinctul de turmă în tine.

| FlorentynaAlexandra1971 explică (pentru Fridăm):

Aia a fost cand nu mi-am dat seama ce greseala am facut

| MissVamp a răspuns:

Doamnee...dar ce iti pasa tie?
Daca ele au iubiti, si s-au sarutat e treaba lor, daca ele se impusca, te impusti si tu?
Lasa-le sa se dea mari.Si nu e normal sa ai iubit de la 14 ani...
Oricum, nu le asculta si vezi-ti de drumul tau.
Bafta! happy

| AnneMarie78 a răspuns:

Nu cred ca e asa FILOZOFIE sa ai la 14 ani un iubitel, trebuie sa ai capu-l pe umeri si sa nu depasestii aceste sarutari si imbratisarii micute.

| anamimanonim a răspuns:

E normal sa ai un iubitel pe la varsta asta. Dar nu pentru ca se lauda prietenele tale cu asta. Daca ele sa *** cu iubitii lor, faci si tu asta? Eu cred ca nu. Eu zic sa nu te grabesti, ci sa iti gasesti baiatul potrivit pentru tine. Daca faci asta o sa te poti lauda si tu cu ce baiat atent si iubitor te-ai combinat, si nu cu unul care vrea sa pacaleasca o fata!

| NCN a răspuns:

Sunt de acord cu tu tine Anne daca o sa fie sa ai e bine daca nu iar bine tu sa te simti bine nu e mare lucru un sarut sau cu ce se lauda "prietenele tale" Bafta