| Alekssa a întrebat:

Heii TPU.happy
Am auzit astazi de la niste fete ca au vazut pe net ca Justin Biber are 51 de ani si el se ascunde sub masca.
Este adevarat?
>--FunDa; x

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nuuu...oricum,chestia asta e de acum 2 ani...si nu e adevarat! J.B este acelasi copil de 18 ani, faimos dintr-o prostie si cu voce de fata pe care-l stim cu totii big grin

| alina58 a răspuns:

Sincer, mi se pare foarte prosteasca intrebarea ta! Si daca ar fi adevar, noi ar trebui sa visam care este varsta lui adevarata?

| PinkkRosee a răspuns:

Buna! E veche stirea.Eu am aflat vara-trecuta.Nu sunt si nici nu am fost fan J.B.Am cautat atunci, de curiozitate, informatii.Pe cateva site-uri(putine) spunea ceva de un batran care se da drept Justin.
>Inca o chestie:el si cu Selena Gomez formeaza un cuplu,mi s-ar fi parut logic ca,daca Justin Bieber era intr-adevar batran,Ca Selena sa se desparta de el, sa-l dea in judecata, etc.
*Sper ca te-am lamurit laughing.Pa-pa happy!

| Jesss a răspuns:

Pffff...acum nu te mai poti marita cu el cum visai. Ce trist ca ti se spulbera visele de mica.

| Alekssa explică (pentru Jesss):

Daca vrei sa stii chiar nu ascult muzica lui.dar stiu ca unele fete sunt innebunite dupa el.si chiar m-am mirat.

| Eternitas a răspuns:

Http://ro.wikipedia.org/wiki/Justin_Bieber. E născut în 1994, deci are 18 ani. Nu cred că este adevărată această bârfă!