| dextervali a întrebat:

Heii TPU! am o intrebare pentru voi... vreau sa aflu din punctul vostru de vedere ce este mai bine sa fii: baiai sau fata? argumentati va rog! cel mai rapid si mai bun raspuns primeste fundita. ( P.S: eu sunt fata)

2 răspunsuri:
| LineGuide a răspuns:

Baiat pentru ca ai mai putine griji, si esti criticat si invidiat mai putin.
Mult noroc!

| TaLyDa a răspuns:

Inaltimea fetei este mai mica decat cea a baiatului,dar diferenta apare spre sfarsitul adolescentei.
Greautatea unei fete este mai scazuta decat a baiatului
Forta fetei este mai redusa decat cea a baiatului
Scheletul fetei este mai usor decat cel al baiatului.
Depinde si de persoana.
Unii baieti spun ca nu e bine sa fii fata pentru ca trebuie sa fii aranjata mereu sa fii atenta la fiecare detaliu cu farduri, rujuri, fond de ten, parul sa fie aranjat corect etc...
Fetele spun ca e mai bine sa fii fata, dar nu multe spun si de ce...
Deci fiecare are o parere diferita...