| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU.
Am o mare problema. Am o relatie de 2 ani cu o fata, dar acum o saptamana m-am intalnit intamplator cu o alta fata, si de atunci parca mi-a facut o vraja ca ma gandesc numai la ea. Am inceput sa vorbesc cu ea si simt ca ma place. Dar nu pot sa-mi parasesc prietena, pentru ca simt ca ma iubeste. Nu stiu ce sa fac. Va rog sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Din istoricul tau reiese ca ba esti baiat, ba ca esti fata. Azi se pare ca esti baiat si iti doresti, dupa 2 ani de relatie, o alta relatie. Nimic mai simplu: spune-i prietene-i tale adevarul si mergi pe noul drum. Asa fac prietenii: mereu isi spun adevarul.

3 răspunsuri:
| DaianMarian a răspuns:

Daca ti-a facut o vraja mergi la o vrajitoare dracu' poate iti creste cel de-al 3-lea ou.wtf

| Inspiration a răspuns:

Eu zic ca esti un cretin. Decide-te. Cretinule happy

| Leandra11 a răspuns:

Eu zic sa ramai cu fata care ai 2 ani.