| OleanuNatalia a întrebat:

Va rog frumos sa ma ajutati pentru ca nu stiu ce sa mai fac sad. Am avut o relatie serioasa cu un baiat timp de 3 ani,totul a fost perfect pana a inceput dintr-o data sa se schimbe,auzeam de la prietene ca a fost vazut cu alta fata si chestii de genul. Pentru asta m-am certat cu el si nu am mai vb timp de o saptamana deloc dupa care ne-am intalnit astazi intamplator pe strada, pana la urma ne-am impacat si am plecat la el. Am facut dragoste cu el, problema e ca noi foloseam un lubrifiant de la Durex care era la el. Dupa ce am ajuns acasa m-a sunat si mi-a zis ca in dimineata aceasta a ejaculat in lubrifiantul acela si ca sunt gravida acum. Se putea ca sa raman insarcinata de la asta? Mentionez ca el si-a pus lubrifiant pe penis(pe prezervativ). Va rog frumos sa ma ajutati si fara misto crying

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu pot crede ca a fost atat de iresponsabil,mai degraba isi bate joc de tine si-ti face o gluma mizerabila...
Daca nu erai in perioada de fertilitate ridicata, greu sa ramai insarcinata, dar daca iti intarzie menstruatia, fa un test de sarcina.
Si spune-i sa se imprumute pe la rude, c-o sa plateasca pensie alimentara si despagubiri pentru daune morale pana i-or iesi peri albi!

| MihaelaDart a răspuns:

Daca el a fost atat de idiot doar ca sa-ti faca rau tie si nu numai ca si el se va arde cel mai tare. Daca erai in perioada de ovulatie, ai sanse mari sa ramai insarcinata. Mergi la ginecolog pentru consult ori un test de sarcina, rezultatul la el se vad dupa 3-4 saptamani de la conceptie.

Daca esti insarcintata si nu recurgi la avort, pe prietenul tau il poti da in judecata, pentru a cere paternitatea copilului si a plati pensia alimentara. Sa vada atunci si sa regrete toata viata pentru prostia pe care a facut-o.

Fruntea sus si fi tare in aceste momente!

Daca ai mama apropiata tie, ii poti spune cele intamplate, ea te v-a ajuta oricand, chiar daca esti minora sau nu.

| sofisis a răspuns:

Ce imbecil.
Deci nu iti inteleg firul logic. Te-a sunat sa iti spuna ca a ejaculat in ala DUPA ce ati facut voi sex?

| PieiSatana a răspuns:

Dobitoc.